1403/02/25

هدفگذاری شرکت‌ نیرپارس برای ورود به حوزه پیمانکاری عمومی صنعت پتروشیمی

هدفگذاری شرکت‌ نیرپارس برای ورود به حوزه پیمانکاری عمومی صنعت پتروشیمی

​​مدیرعامل شرکت نیرپارس از هدفگذاری انجام شده برای ورود موثر این شرکت به حوزه پیمانکاری عمومی در صنعت پتروشیمی خبرداد.

محمدرضا پارساپور با بیان اینکه نیرپارس تاکنون در صنعت پتروشیمی حضور جدی نداشته است افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده با کمک هیات مدیره شرکت، امسال در حوزه پیمانکاری عمومی به صنعت پتروشیمی ورود جدی خواهیم داشت که پیش‌بینی می‌شود شرکت نیرپارس در این صنعت مهم کشور نیز گام‌های خوبی بردارد.

وی با بیان اینکه شرکت نیرپارس مهم‌ترین شرکت در حوزه پیمانکاری عمومی در بخش نفت و گاز گروه مپنا است افزود: ما به دنبال ارتقا جایگاه و توسعه بازارهای نیرپارس هستیم.

مدیرعامل شرکت نیرپارس با اشاره به استقبال کم نظیر فعالان صنعت نفت و گاز از بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی افزود: حضور کم‌نظیر بازدیدکنندگان از غرفه مپنا نوید خوبی برای آینده در حوزه کسب و کار نیرپارس در این صنعت بزرگ است.

پارساپور با اشاره به اینکه نیرپارس یک شرکت قدیمی است که فعالیت‌های بخش نفت و گاز گروه مپنا را برعهده دارد ادامه داد:  فعالیت نیرپارس در قالب پیمانکاری عمومی بزرگ، شامل مهندسی، خرید تجهیزات، کالاو خدمات است؛ همچنین اجرا و نصب تجهیزات، پیش راه‌اندازی و راه‌اندازی واحدهای بهره برداری در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی را برعهده دارد.

دیدگاه شماارسال پیام Security code