1403/01/26

نیرپارس دو واحد از توربوکمپرسورهای ایستگاه تقویت فشار گاز دوراهان را تحویل موقت نمود

نیرپارس دو واحد از توربوکمپرسورهای ایستگاه تقویت فشار گاز دوراهان را تحویل موقت نمود

شرکت نیرپارس با اجرای موفق تست 72 ساعت​، پکیج توربوکمپرسورهای واحدهای اول و دوم ایستگاه  تقویت فشار گاز دوراهان برروی خط دهم سراسری گاز کشور، این واحدها را به شرکت ملی مهندسی و توسعه گاز ایران، تحویل موقت نمود.

این واحدها بخشی از پروژه یکصددستگاه توربوکمپرسور هستند که  عملیات تست نهایی آن‌ها بصورت همزمان در تاریخ 1403/01/23 در استان چهارمحال و بختیاری، برروی خط دهم سراسری گاز کشور انجام شده است.

اجرای پروژه يكصد دستگاه توربوكمپرسور شامل كليه مراحل طراحي، تامين/ ساخت، تحويل و نظارت بر نصب و راه‌اندازي است که با مدیریت شرکت نیرپارس عملیاتی می شود.

با مدیریت متخصصان شرکت نیرپارس و براساس هدفگذاری‌های انجام شده؛ این پروژه در4 فاز اصلي بصورت افزایشی، داخلی سازی خواهد شد و محل استقرار آنها نیز مطابق موقعيت هاي جغرافيايي تعريف شده در ايستگاه هاي خطوط انتقال گاز اصلی (4 & 8  IGAT) است که اجراي آنها بر عهده پیمانکار كارفرما خواهد بود.

محصولات این پروژه شامل: مهندسی، تأمین، و نظارت بر نصب و راه‌اندازی  یکصد دستگاه توربوکمپرسور، داخلی سازی، کسب دانش فنی و تکنولوژی ساخت توربین های گازیDU-80  و کمپرسورهای سانتریفیوژ تقویت فشار گاز (به شرح قرارداد) و تجهیزات جانبی مربوطه، آموزش پرسنل بمنظور انتقال دانش‌فنی از شرکت‌های تولید کننده خارج از کشور، نظارت بر ساخت، نصب و راه اندازی یکصد واحد پکیج توربوکمپرسور و خدمات دوره گارانتی یک ساله هر دستگاه و آموزش پرسنل بهره بردار به درخواست کارفرمای پروژه (این آیتم بصورت آپشنال می باشد) خواهد بود.

دیدگاه شماارسال پیام Security code