1402/11/09

تجهیزات مپنا در خطوط اصلی شبکه گاز کشور با مدیریت نیرپارس

تجهیزات مپنا در خطوط اصلی شبکه گاز کشور با مدیریت نیرپارس

مدیرعامل شرکت نیرپارس با اشاره به عزم این شرکت در بهره گیری از تجهیزات بومی سازی شده برای اجرای پروژه‌ها گفت: هم اکنون بخش عمده‌ای از تجهیزات نصب شده در پروژه یکصددستگاه توربوکمپرسور ایرانی و از تولیدات گروه مپنا تامین شده است.  

مهندس محمدرضا پارساپور در حاشیه بازدید از ایستگاه گاز اردستان با حضور مدیرعامل شرکت توسعه گاز ایران با اشاره به اینکه داخلی‌سازی توربوکمپرسور در گروه مپنا خبر بسیار خوبی برای صنعت نفت و گاز کشور است افزود: در پروژه یکصد دستگاه توربوکمپرسور که با مدیریت شرکت نیرپارس درحال اجرا است تاکنون 76 دستگاه توربین و 71 دستگاه کمپرسور به شرکت ملی توسعه گاز ایران به عنوان کارفرما این پروژه، تحویل داده شده است.
وی با تاکید بر اینکه رساندن تجهیزات و کالای مصرفی این پروژه به موقع و براساس زمانبندی انجام شده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، ادامه داد: طبق پیش بینی انجام شده با تلاش کارکنان و متخصصان شرکت نیرپارس، اجرای پروژه یکصد دستگاه توربوکمپرسور به موقع عملیاتی خواهد شد.
مهندس پارساپور گفت: در پروه یکصد دستگاه توربوکمپرسور شرکت نیرپارس مهندسی، تامین، ساخت و  راه‌اندازی کلیه تجهیزات توربوکمپرسور را برعهده دارد.
مدیرعامل شرکت نیرپارس افزود: اجرای این پروژه با مدیریت شرکت نیرپارس و همکاری شرکت توگا و مکو درحال انجام است.
 

دیدگاه شماارسال پیام Security code